SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Action
lv: Darbība

en: Link
lv: Saite

en: User
lv: Lietotājs

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Last login
lv: Pēdējā pieslēgšanās

en: General
lv: Galvenie

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Unlink
lv: Atsaistīt
