SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Action
mr: कृती

en: Link
mr: दुवा

en: User
mr: सदस्य

en: General
mr: साधारण

en: Provider
mr: प्रदाता
