SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Action
ne: कारवाही

en: Link
ne: लिङ्क

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला
