SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Action
nl: Actie

en: User
nl: Gebruiker

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Last login
nl: Laatste login

en: General
nl: Algemeen

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Unlink
nl: Link verwijderen
