SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Action
oc: Accion

en: Link
oc: Ligam

en: User
oc: Utilizaire

en: Last login
oc: Darrièra connexion
