SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Action
pl: Akcja

en: Link
pl: Odnośnik

en: User
pl: Użytkownik

en: Last login
pl: Ostatnie logowanie

en: General
pl: Ogólne

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Unlink
pl: Usuń odnośnik
