SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Action
pt: Ação

en: User
pt: Usuário

en: Client ID
pt: ID do Cliente

en: Last login
pt: Último login

en: General
pt: Geral

en: Provider
pt: Provedor

en: Authentication
pt: Autenticação

en: Unlink
pt: Desconectar

en: Providers
pt: Provedores/Serviços
