SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Action
pt: Ação

en: Link
pt: Ligação

en: User
pt: Utilizador

en: Last login
pt: Último início de sessão

en: General
pt: Geral

en: Provider
pt: Fornecedor

en: Authentication
pt: Autenticação

en: Unlink
pt: Quebrar ligação
