SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Action
ro: Acțiune

en: Link
ro: Legătură

en: User
ro: Utilizator

en: Last login
ro: Ultima logare

en: Provider
ro: Furnizor

en: Authentication
ro: Autentificare

en: Unlink
ro: Înlăturați legătura

en: Client Secret
ro: Secretul clientului
