SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Action
sk: Akcia

en: Link
sk: Odkaz

en: User
sk: Používateľ

en: Last login
sk: Posledné prihlásenie

en: General
sk: Všeobecné

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Authentication
sk: Overenie
