SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Action
sl: Akcija

en: Link
sl: Povezava

en: User
sl: Uporabnik

en: General
sl: Splošno
