SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Action
sv: Åtgärd

en: Link
sv: Länk

en: User
sv: Användare

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Last login
sv: Senaste inloggning

en: General
sv: Allmän

en: Provider
sv: Leverantör

en: Authentication
sv: Autentisering

en: Unlink
sv: Ta bort länk

en: Providers
sv: Leverantörer
