SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Action
ta: செயல்

en: Link
ta: சுட்டி

en: User
ta: பயனர்

en: Last login
ta: கடைசியாக நுழைந்தது

en: General
ta: பொது

en: Provider
ta: வழங்குநர்
