SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Action
te: చర్య

en: Link
te: లింకు

en: User
te: వాడుకరి

en: Last login
te: చివరి ప్రవేశం

en: General
te: సాధారణ
