SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Action
ur: ایکشن

en: Link
ur: ربط

en: User
ur: صارف

en: Provider
ur: سہولت کار
