SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Status
be: Статус

en: Action
be: Дзеянне

en: Link
be: Спасылка

en: User
be: Карыстальнік

en: Last login
be: Апошні ўваход

en: General
be: Агульны

en: Provider
be: Пастаўшчык
