SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Action
ca: Acció

en: Link
ca: Enllaç

en: User
ca: Usuari

en: Last login
ca: Darrer inici de sessió

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Authentication
ca: Autenticació

en: Unlink
ca: Desfés l'enllaç
