SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Action
cs: Akce

en: Link
cs: Odkaz

en: User
cs: Uživatel

en: Last login
cs: Poslední přihlášení

en: General
cs: Obecné

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Authentication
cs: Ověření

en: Unlink
cs: Zrušit odkaz
