SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Link
cy: Dolen

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Last login
cy: Mewngofnod diwethaf

en: General
cy: Cyffredinol
