SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Action
da: Handling

en: User
da: Bruger

en: Client ID
da: Klient ID

en: Last login
da: Seneste login

en: General
da: Generelt

en: Provider
da: Udbyder

en: Authentication
da: Godkendelse

en: Unlink
da: Fjern link
