SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Action
de: Aktion

en: User
de: Benutzer

en: Client ID
de: Client-ID

en: Last login
de: Letzte Anmeldung

en: General
de: Allgemein

en: Provider
de: Anbieter

en: Authentication
de: Authentifizierung

en: Unlink
de: Link entfernen

en: Providers
de: Anbieter

en: Okta domain
de: Okta-Domain
