SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Action
el: Ενέργεια

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: User
el: Χρήστης

en: Last login
el: Τελευταία σύνδεση

en: General
el: Γενικά

en: Provider
el: Πάροχος

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: Unlink
el: Αφαίρεση συνδέσμου
