SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Status
fr: État

en: Link
fr: Lien

en: User
fr: Utilisateur

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: Last login
fr: Dernière connexion

en: General
fr: Général

en: Provider
fr: Fournisseur

en: Authentication
fr: Authentification

en: Unlink
fr: Supprimer le lien

en: Providers
fr: Fournisseurs
