SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Action
he: פעולה

en: Link
he: קישור

en: User
he: משתמש

en: Last login
he: התחבר לאחרונה

en: General
he: כללי

en: Provider
he: ספק

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Authentication
he: הזדהות

en: Unlink
he: הסרת קישור

en: LinkedIn
he: לינקדין
