SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Status
is: Staða

en: Action
is: Aðgerð

en: Link
is: Hlekkur

en: User
is: Notandi

en: Last login
is: Síðasta innskráning

en: General
is: Almennt
