SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Status
it: Stato

en: Action
it: Azione

en: User
it: Utente

en: Last login
it: Ultimo accesso

en: General
it: Generale

en: Provider
it: Fonte esterna

en: Authentication
it: Autenticazione

en: Unlink
it: Rimuovi link

en: Providers
it: Fonti esterne
