SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Action
ja: アクション

en: Link
ja: リンク

en: User
ja: ユーザー

en: Last login
ja: 最終ログイン

en: General
ja: 全般

en: Provider
ja: プロバイダー

en: Authentication
ja: 認証

en: Unlink
ja: リンクしない
