SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Action
jv: Aksi

en: Link
jv: Tautan

en: User
jv: Panganggo

en: Last login
jv: Login terakhir

en: General
jv: Umum
