SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Action
ms: Tindakan

en: Link
ms: Pautan

en: User
ms: Pengguna

en: Last login
ms: Log masuk terakhir

en: General
ms: Umum
