SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Action
ps: چار

en: Link
ps: تړونی

en: User
ps: غړی

en: General
ps: ټوليز

en: Authentication
ps: تصدیق
