SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Action
ru: Действие

en: Link
ru: Ссылка

en: User
ru: Пользователь

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Last login
ru: Последний вход

en: General
ru: Общий

en: Provider
ru: Поставщик

en: Authentication
ru: Аутентификация

en: Unlink
ru: Отвязать

en: Providers
ru: Поставщики

en: Client Secret
ru: Пароль клиента
