SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Action
sr: Акција

en: User
sr: Корисник

en: Last login
sr: Задња пријава

en: Provider
sr: Провајдер
