SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Action
th: แอคชั่น

en: Link
th: ลิงค์

en: Last login
th: เข้าสู่ระบบล่าสุด

en: General
th: ทั่วไป

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: Unlink
th: ยกเลิกการเชื่อมโยง
