SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Action
tr: Eylem

en: Link
tr: Bağlantı

en: User
tr: Kullanıcı

en: Last login
tr: Son giriş

en: General
tr: Genel

en: Provider
tr: Sağlayıcı

en: Authentication
tr: Kimlik Doğrulama

en: Unlink
tr: Bağlantıyı kaldır
