SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Last login
ug: ئاخىرقى زىيارەت

en: General
ug: ئادەتتىكى
