SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Action
uk: Дія

en: Link
uk: Посилання

en: User
uk: Користувач

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Last login
uk: Останній вхід

en: General
uk: Загальне

en: Provider
uk: Постачальник

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: Unlink
uk: Прибрати посилання

en: Providers
uk: Провайдери

en: Client Secret
uk: Пароль клієнта
