SSO Connector Sync (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Label
ar: التسمية

en: Authentication
ar: المصادقة

en: Base URL
ar: عنوان URL الأساسي

en: Menus
ar: القوائم

en: User roles and permissions
ar: أدوار وصلاحيات المستخدمين
