SSO Connector Sync (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད

en: Menus
bo: འདེམས་བྱང

en: User roles and permissions
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འགན་ནུས་དང་སྤྱོད་དབང
