SSO Connector Sync (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Label
ca: Etiqueta

en: Authentication
ca: Autenticació

en: Related content
ca: Contingut relacionat

en: Base URL
ca: URL base

en: Synchronization
ca: Sincronitzaqció

en: Menus
ca: Menús

en: Queue name
ca: Nom de la cua

en: User roles and permissions
ca: Rols d'usuari i permisos
