SSO Connector Sync (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Content types
da: Indholdstyper

en: Label
da: Etiket

en: Setup
da: Indstillinger

en: Authentication
da: Godkendelse

en: Related content
da: Relateret indhold

en: Base URL
da: Basis-URL

en: Menus
da: Menuer

en: Taxonomy vocabularies
da: Taksonomi ordforråd

en: User roles and permissions
da: Brugerroller og tilladelser
