SSO Connector Sync (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Label
el: Ετικέτα

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: Menus
el: Μενού

en: User roles and permissions
el: Ρόλοι και άδειες χρήστη
