SSO Connector Sync (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Content types
es: Tipos de contenido

en: Label
es: Etiqueta

en: Setup
es: Configuración

en: Authentication
es: Autentificación

en: Related content
es: Contenido relacionado

en: Base URL
es: URL Base

en: Synchronization
es: Sincronización

en: Menus
es: Menús

en: Bidirectional
es: Bidireccional

en: Taxonomy vocabularies
es: Vocabularios de taxonomía

en: User roles and permissions
es: Roles y permisos de usuarios

en: Supported entity types
es: Tipos de entidad soportados
