SSO Connector Sync (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Label
eu: Etiketa

en: Related content
eu: Lotutako edukia

en: Menus
eu: Menuak

en: User roles and permissions
eu: Erabiltzailearen rolak eta baimenak
