SSO Connector Sync (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Label
he: תווית

en: Authentication
he: הזדהות

en: Related content
he: תוכן קשור

en: Base URL
he: כתובת האתר הבסיסית

en: Menus
he: תפריטים
