SSO Connector Sync (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Label
hr: Oznaka

en: Setup
hr: Postavke

en: Menus
hr: Izbornici

en: User roles and permissions
hr: Korisničke uloge i dopuštenja
