SSO Connector Sync (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: Label
it: Etichetta

en: Authentication
it: Autenticazione

en: Related content
it: Contenuto correlato

en: Base URL
it: URL base

en: Menus
it: Menù

en: User roles and permissions
it: Permessi e ruoli utente.
