SSO Connector Sync (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Label
lv: Etiķete

en: Setup
lv: Iestatīšana

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Base URL
lv: Bāzes URL

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: User roles and permissions
lv: Lietotāju lomas un tiesības
