SSO Connector Sync (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Setup
nl: Instellen

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Related content
nl: Gerelateerde inhoud

en: Base URL
nl: Basis-URL

en: Synchronization
nl: Synchronisatie

en: Menus
nl: Menu's

en: Bidirectional
nl: In twee richtingen

en: User roles and permissions
nl: Gebruikersrollen en gebruikersrechten
