SSO Connector Sync (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Label
sk: Označenie

en: Authentication
sk: Overenie

en: Related content
sk: Súvisiaci obsah

en: Base URL
sk: Základná URL

en: Menus
sk: Menu

en: User roles and permissions
sk: Kategórie používateľov a oprávnenia
