SSO Connector Sync (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Label
sv: Etikett

en: Setup
sv: Inställningar

en: Authentication
sv: Autentisering

en: Related content
sv: Relaterat innehåll

en: Base URL
sv: Bas URL

en: Menus
sv: Menyer

en: Queue name
sv: Könamn

en: User roles and permissions
sv: Användarroller och behörigheter
